Ofiara na misje

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 roku Rozporządzeniem o Ochronie Danych osobowych (RODO) oraz szanując Państwa prywatność informujemy, że żadne dane wpisywane w poniższe pola nie są przechowywane w ramach strony internetowej, na której umieszczony jest formularz. Wszelkie dane przesyłane są bezpośrednio do Biura Domu Misyjnego w Zakopanem.
Wypełnienie i wysłanie poniższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez nasze Biuro Państwa danych kontaktowych do przesyłki korespondencji i potwierdzenia informacji zawartych w formularzu.

Dane osoby składającej ofiarę
Na powyższy adres wysłane zostanie potwierdzenie złożenia ofiary na misje.
Podany numer wykorzystany zostanie w celu wyjaśnienia niejasności lub potwierdzenia informacji zawartych w formularzu
Informacja o celu ofiary i wysokości

Proszę wskazać, na jaki cel ofiara ma być przeznaczona. Można wybrać jedną z werbistowskich AKCJI MISYJNYCH lub wskazać własny cel ofiary.

Jeśli szukanej akcji misyjnej nie ma na liście lub chciałbyś/chciałabyś przekazać ofiarę na inny cel, wybierz opcję "INNY CEL OFIARY" znajdującą się na końcu listy i wpisz opis w polu poniżej.

Jeśli powyżej wybrano opcję "Inny cel ofiary" prosimy o wskazanie, na jaki cel przekazujesz ofiarę. W przypadku pozostawienia pola pustego ofiara zostanie przeznaczona zgodnie z najpilniejszymi potrzebami zgromadzenia.

Zgromadzenie Słowa Bożego - Misjonarze Werbiści
ul. Andrzeja Struga 5
34-500 Zakopane

Tel +48 18 201 21 93
Kom. 609 580 544

Email: zakopane@werbisci.pl

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.